• Kalkakmenio gręžiniai

  Jei norite greitai ir nebrangiai pasirūpinti autonominiu vandens tiekimu ne tik vasarnamiui, bet ir kaimo namui, užsisakykite kalkių gręžimą iš Jungtinių gręžimo kompanijų, dar žinomų kaip artezinio vandens gręžiniai! Iš tokio šulinio gautas vanduo yra geriamas po filtravimo, todėl geležies, druskų ir priemaišų kiekis jame sumažėja iki priimtinų verčių.

  gręžinių gręžimas už kalkakmenio kainą Vanduo iš tokio tipo šulinio tiekiamas naudojant galingą siurblį, galintį tiekti 1-1,5 m3 vandens per valandą.

  Kaip gerai sutvarkytas kalkakmenis?

  Šulinys ant kalkakmenio susideda iš poros stulpelių. Vienas iš jų dirba kalkingose ​​uolienose, kitas - apvalkalas, kyla į kalkakmenį. Jei gręžiami vandens gręžiniai kalkakmeniui, jie taip pat statomi su viena kolona su slėginiu vandens laikikliu. Kadangi kalkakmenis yra kietesnis už smėlį, gręžimas į jį yra daug laiko ir darbo reikalaujantis. Gręžiant šulinius kalkakmeniui, šulinio kaina kalkakmeniui yra didesnė nei smėlio.

  Kaip gręžiami šuliniai kalkakmeniui?

  Kalkakmenyje esančiam vandens guoliui atverti naudojama galinga sukamoji gręžimo mašina. Vandens gręžimas į kalkakmenį atliekamas šiek tiek sukant, kuris perveria uolą. Tokiu atveju šulinys praplaunamas specialiu tirpalu, kuris pažeistą dirvą iškelia į paviršių. Šulinio statyba trunka kelias dienas.

  Kalkakmenio gręžimas: pliusai ir minusai

  Seklaus gręžinio, kuriame gręžiamas kalkakmenis, organizavimas yra patrauklus tuo, kad gautas gręžinys:

  gręžimas ant kalkakmenio pasižymi dideliais skysčių nuostoliais;

  gali būti eksploatuojamas ilgą laiką;

  būdingas vandens lygio pastovumas;

  leidžia įrengti modernų didelio našumo siurblį;

  garantuoja rezultatą: rajone yra daug kalkakmenio vandeningųjų sluoksnių.

  Nepaisant visų privalumų, kalkakmenio šulinys turi trūkumų:

  gręžti šulinius kalkakmeniui, kaina didesnė nei smėlio;

  vanduo iš šulinio ant kalkakmenio gerti turi būti filtruojamas;

  vandens gręžinių gręžimas kalkakmeniui užtrunka ilgiau nei smėlio;

  gręžiant didelio našumo gręžinius, būtina gauti leidimą ir dokumentus darbams patvirtinti, gauti šulinio licenciją.

  Kiek metų veikia kalkakmenis?

  Jei gyvenate nuosavame name su sklypu, o jūsų šeimą sudaro 4–6 žmonės, turite fontaną ar baseiną, artezinis šulinys yra puikus sprendimas autonominiam vandens tiekimui jūsų atveju. Paprastai tokia konstrukcija tarnauja 50 metų, tačiau, priklausomai nuo vandens nešiklio, ji gali būti naudojama daugiau nei 70 metų. Gręžinių gręžimas į kalkakmenį padeda gauti vandens, kurio kokybei įtakos neturi oro sąlygos. Net sausros metu jūsų šulinys suteiks jums reikiamą vandens kiekį.

  Kaip užsisakyti gręžimą kalkakmeniui?

  Užsisakykite UAB "Ramekta" vandens gręžinių gręžimą kalkakmeniui svetainėje nurodytu telefono numeriu arba atsiųskite pranešimą mūsų el. Pašto adresu. Mūsų specialistai išgręžė daugiau nei 1000 šulinių Vladimire ir Vladimiro regione ir turi kvalifikaciją, patirtį ir specialią įrangą, reikalingą kokybiškam gręžimui. Jie suorganizuos aukštos kokybės vandens tiekimą jūsų namams!